Čtěte dále: ČTK - Zatímco Británie počítá drobné, my počítáme oběti, prohlásila Zelenská. --------------------------------------------------------------- Náš komentář: Letošní zima bude kvůli ruské manipulaci s evropskými cenami plynu a ropy náročná. Na druhé a nikde není dáno, že to nezvládneme, a že závislost na ruském vyděrači radikálně nesnížíme. Měli bychom se tedy zaměřit na praktické zvládání krize i války, která nám byla ruským agresorem vnucená. Stále se máme mnohem lépe než v na Ukrajině, kde ruská armáda ničí lidem domy, vyhání je nebo deportuje do Ruska, krade rodinám jejich děti, krade zemědělcům obilí, rabuje obchody a domy, mučí a zabíjí ukrajinské muže, znásilňuje ukrajinské ženy.

Chápu, že situace je velmi těžká. Ale dovolte mi připomenout, že v době pandemie covidu-19, a ta je stále s námi, kdy se zvýšily ceny, byla postižena i Ukrajina. Ceny se zvyšují i na Ukrajině. Ale kromě toho jsou zabíjeni naši lidé.

 

Čtěte dále: ČTK – Zatímco Británie počítá drobné, my počítáme oběti, prohlásila Zelenská.

 

—————————————————————

 

Náš komentář:

Letošní zima bude kvůli ruské manipulaci s evropskými cenami plynu a ropy náročná. Na druhé a nikde není dáno, že to nezvládneme, a že závislost na ruském vyděrači radikálně nesnížíme. Měli bychom se tedy zaměřit na praktické zvládání krize i války, která nám byla ruským agresorem vnucená.

Stále se máme mnohem lépe než v na Ukrajině, kde ruská armáda ničí lidem domy, vyhání je nebo deportuje do Ruska, krade rodinám jejich děti, krade zemědělcům obilí, rabuje obchody a domy, mučí a zabíjí ukrajinské muže, znásilňuje ukrajinské ženy.

Latest Posts from Česká politika